Botox i Kwas Hialuronowy

Mówiąc wprost, Botox jest lekiem wstrzykiwanym w mięśnie w celu tymczasowego wygładzenia kurzych łapek wokół oczu i zmarszczek na czole. Zawiera wysoko oczyszczone białko botulinotoksyny.

Kwas hialuronowy wykorzystywany do wygładzania zmarszczek jest preparatem syntetycznym, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii. Zapewnia nam dużą wygodę, gdyż nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej.

Ostateczna należność będzie ustalona indywidualnie przez lekarza, który wykona zabieg z użyciem botoxu i kwasu hialuronowego.

Zobacz ofertę
Botox i Kwas Hialuronowy

Cennik

Podane ceny są orientacyjne i ostateczny koszt zostanie ustalony po konsultacji lekarskiej.

Botox

Szyja

500zł

"pomarańczowa" skórka
na brodzie

400zł

zmarszczki na czole

400zł

"kurze łaki"

400zł

"Lwia" zmarszczka

400zł

nadpotliwość pach

1050zł

Pozostałe

400zł

Kwas hialuronowy

Najczęściej wybierane

Wypełnienie ust kwasem hialuronowym

800zł

Bruzdy wargowo nosowe

600zł

policzki

600zł

Konsultacja z lekarzem 50zł

Najczęstsze pytania

Kiedy marszczysz brwi, śmiejesz się lub mrużysz oczy, określone mięśnie twarzy się kurczą, tworząc zmarszczki. Botox tymczasowo ogranicza ten rodzaj aktywności mięśni przez ich sparaliżowanie, dzięki któremu nie widać kurzych łapek ani zmarszczek.
Botox jest wykonywany bardzo szybko - zastrzyki zajmują około 10 minut.Na rezultaty trzeba jednak poczekać 24-48 godzin.W ciągu tygodnia twarz wygląda już na zauważalnie gładszą, a optymalne rezultaty pojawiają się po około miesiącu.
Godzinę przed zabiegiem miejsca, w które chcemy podać preparat smarujemy kremem, który w swoim składzie zawiera środek znieczulający.
Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest więc w stu procentach odwracalny w czasie.

Znajdź nas!

mediclaser

ul. 1 Maja 6/14

69-100 Słubice

Rejestracja telefoniczna lub mailowa:

Codziennie od 10:00 - 20:00

Bitte kontaktieren Sie uns per E-Mail.