Laser Frakcyjny - Słubice

Laser frakcyjny CO2 jest rewolucyjnym, nowoczesnym i zaawansowanym laserem pozwalającym na skuteczne odmłodzenie skóry, przywrócenie jej młodzieńczego wyglądu oraz poprawienie elastyczności. Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 poprawiają jędrność i napięcie skóry, staje się ona delikatniejsza oraz wyrównuje kolor. Dzięki możliwości stosowania wyższych wartości energii impulsu umożliwia również usuwanie blizn potrądzikowych, zanikowych i przerosłych blizn pourazowych, rozstępów skóry, znamion oraz narośli. Promieniowanie lasera powoduje odparowanie (ablację) licznych mikrokolumn skóry, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrouszkodzeń termicznych. Ponieważ skóra wokół tych stref jest nienaruszona, proces regeneracji zachodzi niezwykle szybko. Rezultaty zabiegu pojawiają się stopniowo.

Na koszt zabiegu składa się wiele czynników m.in. wielkość powieszchni, na której zostanie wykonany. Z tego względu podane ceny są orientacyjne. Ostateczny koszt zostanie ustalony po konsultacji lekarskiej.

Zobacz ofertę
Laser frakcyjny

Zastosowanie

Dzięki wysokiej mocy i wszechstronności laser frakcyjny może być wykorzystywany w wielu zadaniach:

  • odmładzanie i ujędrnianie skóry – lifting, głęboki resurfacing
  • usuwanie zmarszczek, zwiotczeń i innych oznak starzenia się skóry
  • likwidacja rozstępów, blizn potrądzikowych, pourazowych, chirurgicznych (dermabrazja)
  • usuwanie znamion
  • zamykanie rozszerzonych porów
  • usuwanie zmian pigmentowych, przebarwień, ostudy
  • likwidacja plam starczych
  • wygładzanie chropowatej skóry
Laser Frakcyjny Zastosowanie

Cennik

Podane ceny są orientacyjne i ostateczny koszt zostanie ustalony po konsultacji lekarskiej.

Twarz

800zł

Twarz + oczy

900zł

Czoło

200zł

Dekolt

900zł

Usta

200zł

Okolice oczu

250zł

Szyja

550zł

Brzuch

600-700zł

Uda

900zł

Peeling twarzy

250zł

Konsultacja z lekarzem 50zł

Najczęstsze pytania

Efekty zabiegów są lepsze niż po dermabrazji. W przeciwieństwie do mechanicznej wersji, zabieg laserem przekłada się na nieporównywalnie mniejsze skutki uboczne, przy znacznie krótszym czasie gojenia i brakiem powikłań.
Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać, wystarczy unikać słońca przez 2 tygodnie.
Aby uzyskać optymalny efekt zaleca się wykonanie 2-4 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni. W niektórych przypadkach, może okazać się konieczna większa ilość zabiegów np. dla głębokich blizn potrądzikowych. W przypadku dermatochirurgi zwykle potrzebny jest jeden zabieg.
Bezpośrednio po zabiegu przez dwie, trzy godziny pacjent odczuwa dyskomfort podobny do reakcji po intensywnym opalaniu. W obszarach objętych zabiegiem lekkie pieczenie i swędzenie mijające zazwyczaj w przeciągu pierwszej doby. Niewielki obrzęk, zaczerwienienie, może utrzymywać się przez 24 godziny po zabiegu. Nieznaczne zróżnicowanie kolorystyki punktów naświetlanych w porównaniu do nietkniętej tkanki, sygnalizuje przebudowę naskórka. Na 2-3 dni po zabiegu na twarzy (3-5 dni na innych części ciała) u 60% pacjentów pojawia się siateczka strupków w punktach naświetlenia wiązką laserową. Zwykle okres powrotu do normalnego funkcjonowania po zabiegu na twarzy, szyi wynosi 2-3 dni. W przypadku dermatochirurgi jest on natychmiastowy.

Podczas zabiegu odczuwalne są delikatne ukłucia, które są dobrze tolerowane przez pacjentów. U szczególnie wrażliwych osób, nakładamy na obszar poddawany zabiegowi maść znieczulającą.

Znajdź nas!

mediclaser

ul. 1 Maja 6/14

69-100 Słubice

Rejestracja telefoniczna lub mailowa:

Codziennie od 10:00 - 20:00

Bitte kontaktieren Sie uns per E-Mail.

Cookies menadżer