Osocze bogatopłytkowe - Słubice

Osocze bogatopłytkowe, to eliksir młodości – prawdziwy cud natury, wartościowy dla urody. Stosowany w zabiegach medycyny estetycznej sprawia, że możemy wyraźnie cofnąć skutki działania czasu. Dobroczynne dla organizmu osocze, to nic innego jak autologiczny (pochodzący od pacjenta, któremu wykonuje się zabieg) koncentrat płytek krwi zawierający substancje stymulujące procesy naprawcze. Celem stosowania osocza, w którym znajdują się drogocenne komórki macierzyste, jest dostarczenie „porcji zagęszczonych czynników wzrostu” pochodzących z płytek krwi do miejsc, które chcemy poddać regeneracji. Terapie osoczem bogatopłykowym stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, wpływają na jakość połączeń między komórkowych oraz na tworzenie nowych naczyń krwionośnych i mikrokrążenie.

Czynniki wzrostu przyspieszają gojenie i pobudzają naturalne mechanizmy naszego organizmu do regeneracji. Są to procesy ważne dla rewitalizacji skóry i jej odmładzania, a zabiegi z wykorzystaniem osocza mają doskonałe działanie przeciwstarzeniowe. Co ważne, przy tej metodzie nie musimy obawiać się nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych, ponieważ materiał zagęszczający skórę pochodzi z organizmu pacjenta i jest dla niego bezpieczny.

Zobacz ofertę
Osocze Bogatopłytkowe Procesy

Zastosowanie

Skóra po zabiegu jest rozjaśniona, napięta, odżywiona, jedwabista w dotyku, gładka. Ma także wyrównany koloryt. Mniej widoczne stają się drobne zmarszczki oraz rozszerzone pory. W długim okresie, przy zastosowaniu serii zabiegów, efektem oxybrazji będzie pobudzenie mikrokrążenia, korzystnie wpływającego na procesy regeneracyjne skóry.

Jeśli chcecie państwo naturalnie zatrzymać czas – usunąć zmarszczki bez użycia skalpela,wygładzić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask oraz odmłodzić rysy twarzy – osocze bogatopłykowe jest rozwiązaniem dokładnie dla państwa.

Zalecenia:

  • skóra wrażliwa skłonna do podrażnień
  • skóra szara, niedotleniona
  • zaskórniki
  • rozszerzone pory
  • odświeżenie naskórka
Osocze Bogatopłytkowe

Cennik

Podane ceny są orientacyjne i ostateczny koszt zostanie ustalony po konsultacji lekarskiej.

Najczęściej wybierane

Twarz

950zł

szyja

950zł

twarz + oczy

1100zł

twarz i szyja

1500zł

dekolt

1000zł

twarz + szyja + dekolt

1600zł

Twarz + oczy + szyja

1700zł

Fibryna

800zł

Inne części ciała

700zł

Konsultacja z lekarzem 50zł

Znajdź nas!

mediclaser

ul. 1 Maja 6/14

69-100 Słubice

Rejestracja telefoniczna lub mailowa:

Codziennie od 10:00 - 20:00

Bitte kontaktieren Sie uns per E-Mail.

Cookies menadżer